Miért is érdekel engem ez a téma? Ezt a blogot már negyven évesen el akartam kezdeni, mert mindent siettetek és valamiért szeretem magam öregíteni. De
Címke: klimax
Nektek van olyan rossz szokásotok, amiről le kellene mondanotok és készen is álltok rá, hogy lemondjatok róla? Gyakran hallani a középkorú, idősebb generációtól, hogy nekik
Sosem voltam nádszálvékony, de vaskos sem igazán. Nem vagyok sportos alkat, inkább lágy, nőies. Mindig képes voltam különösebb diéták nélkül tartani egy elfogadható, normál BMI-s